Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

BERU KANDELETA 123 TE TRASHA ME KARBON (BERU) 0 100 221 311

BERU - Referanca: 0 100 221 311 - #ID: 533
€1,15
Na telefono në: +355 68 603 3329
 • MERCEDES-BENZ: 000 159 91 01
 • Voltage: 11V
 • Connector type: M5/3Nm
 • Cone Pitch: 63
 • Thread Size: M 18x1,5
 • Overall Length: 75mm
 • Spanner Size: 21 mm
 • Tightening Torque: 38Nm
 • Rated Current: 15A
 • Glow Plug Type: Pencil-type Glow Plug
 • Fitting Depth: 28mm

Info shtese

BERU 0 100 221 311
KANDELETA 123 TE TRASHA ME KARBON (BERU)