Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

BILSTEIN AMORTIZATOR I DYTE ALFA SPIDER GTV 98-05 BE3-2605

BILSTEIN AMORTIZATOR I DYTE ALFA SPIDER GTV 98-05 BE3-2605

BILSTEIN - Referanca: BE3-2605 - #ID: 539
€43,20
Na telefono në: +355 68 603 3329
 • ALFA ROMEO: 60619645
 • Fitting Position: Left / Right / Rear Axle
 • Shock Absorber Type: Gas Pressure
 • Shock Absorber Mounting Type: Top eye / Bottom eye

Gtv 1994-2005

 • Benzinë
  • 2000cc V6 Turbo 202ps
  • 2000cc Twin Spark 16Valves 150ps
  • 3000cc V6 24Valves 220ps
  • 1800cc 16Valves 144ps
  • 2000cc Twin Spark 16Valves 155ps
  • 3000cc V6 24Valves 218ps

Spider 1994-2005

 • Benzinë
  • 3000cc V6 192ps
  • 2000cc Twin Spark 16Valves 150ps
  • 1800cc 16Valves 144ps
  • 2000cc Twin Spark 16Valves 155ps
  • 2000cc V6 Turbo 202ps
  • 3000cc V6 24Valves 220ps
  • 3000cc V6 218ps

Info shtese

BILSTEIN BE3-2605
AMORTIZATOR I DYTE ALFA SPIDER GTV 98-05