Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

BILSTEIN AMORTIZATOR RENO SAFRANE PARA SX 92-00 VNE-5120

BILSTEIN - Referanca: VNE-5120 - #ID: 540
€66,15
Na telefono në: +355 68 603 3329
 • RENAULT: 7700815917
 • RENAULT: 7700815917A
 • RENAULT: 7700815919
 • RENAULT: 7700815919A
 • RENAULT: 7700819548
 • RENAULT: 7700819548A
 • Fitting Position: Front Axle Left
 • Shock Absorber Type: Gas Pressure
 • Shock Absorber Design: Suspension Strut
 • Shock Absorber System: Twin-Tube
 • Shock Absorber Mounting Type: Top pin
 • Diameter: 51mm
 • Thread Size: M14x1,5
 • Quantity per Axle: 1
 • Observe technical data:
 • Length 1: 532mm
 • Length 2: 351mm
 • Piston conrod diameter: 22mm

Safrane 1992-1995

 • Benzinë
  • 3000cc Biturbo 4x4 262ps
  • 3000cc V6 4x4 167ps
  • 2200cc 107ps
  • 2200cc 137ps
  • 3000cc V6 167ps
  • 2000cc 12V 132ps
 • Dizel
  • 2100cc dT 88ps
  • 2500cc dT 113ps
 • Petrol Engine
  • 2.0 (B540)

Safrane 1996-2000

 • Benzinë
  • 2000cc 16Valves 136ps
  • 2500cc 20Valves 165ps
  • 3000cc V6 167ps
  • 2900cc 24Valves 190ps
 • Dizel
  • 2200cc dT 113ps

Info shtese

BILSTEIN VNE-5120
AMORTIZATOR RENO SAFRANE PARA SX 92-00