Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

LEMFORDER GOMINA SHASIE 140 SET E DYTE E MADHE 524 000 956

LEMFORDER - Referanca: 524 000 956 - #ID: 680
€3,85
Na telefono në: +355 68 603 3329
 • MERCEDES-BENZ: 140 350 30 41
 • MERCEDES-BENZ: 140 350 86 08
 • MERCEDES-BENZ: A 140 350 30 41
 • MERCEDES-BENZ: A 140 350 86 08
 • Fitting Position: Left and right / Rear Axle / Rear

S-Class W140 1991-1998

 • Dizel
  • 3400cc S 350 Turbo-D 150ps
  • 3000cc S 300 Turbo-D 177ps
 • Benzinë
  • 2800cc S 280 193ps
  • 2800cc 300 SE 197ps
  • 3200cc 300 SE .. SEL S320 231ps
  • 4200cc S 420 279ps
  • 4200cc 400 SE .. SEL S420 286ps
  • 5000cc S 500 320ps
  • 5000cc 500 SE .. SEL 326ps
  • 6000cc S 600 394ps
  • 6000cc 600 SE .. SEL 408ps

S-Class Coupe C140 1992-1999

 • Benzinë
  • 5000cc SEC CL 500 320ps
  • 6000cc SEC CL 600 394ps
  • 4200cc SEC CL 420 279ps

Info shtese

LEMFORDER 524 000 956
GOMINA SHASIE 140 SET E DYTE E MADHE