Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

LEMFORDER GOMINA TRASMISIONI 126-123 SET LMI 11037 02

LEMFORDER - Referanca: 11037 02 - #ID: 676
€35,00
Na telefono në: +355 68 603 3329
 • MERCEDES-BENZ: 126 410 01 15
 • MERCEDES-BENZ: A 126 410 01 15
 • Fitting Position: Front
 • Thickness: 24mm
 • Inner diameter: 37mm
 • Outer diameter: 134mm
 • Bolt Hole Circle Ø: 90mm
 • Joint Type: Disc Joint
 • Supplementary Article/Supplementary Info: with add-on material

E-Class W123 1976-1985

 • Benzinë
  • 2500cc 250 140ps
  • 2700cc 280 E 177ps
  • 2700cc 280 E 185ps
  • 2500cc 250 129ps

KOMBI Estate (S123)

 • Benzinë
  • 250 T (123.086)
  • 250 T (123.086)
  • 280 TE (123.093)

S-Class W126 1979-1991

 • Benzinë
  • 2700cc 280 S 156ps
  • 2700cc 280 SE .. SEL 185ps

Sl R107 Cabrio 1971-1989

 • Benzinë
  • 2700cc 280 SL 185ps

COUPE (C123)

 • Benzinë
  • 280 CE
  • 280 CE

Sl Coupe C107 1972-1985

 • Benzinë
  • 2700cc 280 SLC 185ps

Info shtese

LEMFORDER 11037 02
GOMINA TRASMISIONI 126-123 SET LMI