Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

MEYLE DISK FRENI A4-A6 288 MM PARA 94-97 PLATIN 115 521 1041/PD

MEYLE - Referanca: 115 521 1041/PD - #ID: 9496
€56,92
Na telefono në: +355 68 603 3329

Info shtese

 • Fitting Position: Front Axle
 • Height: 46,2mm
 • Brake Disc Type: Solid
 • Brake Disc Thickness: 15mm
 • Minimum thickness: 13mm
 • Outer diameter: 288mm
 • Number of Holes: 5
 • Centering Diameter: 68mm
 • Bolt Hole Circle Ø: 112mm
 • Surface: Chrome-(VI)- free passivation
 • Wheel Bolt Bore Ø: 15,4mm