Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore.  .  . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

GRUP TIMONI 124 200-250-300 TD 86-93

SPIDAN - Referanca: 03.56.3450 - #ID: 16
€135,20
Na telefono në: +355 68 603 3329

Quick Overview

  • Operating Mode: Hydraulic
  • Material: Cast Iron
  • Guarantee: 2 years guarantee
  • Specification: VER FOTOS

Info shtese

SPIDAN 03.56.3450
GRUP TIMONI 124 200-250-300 TD 86-93