Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore.  .  . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

SPIDAN KRYQ TRANSMESIONI KAMIONI 38 MM BU05228

SPIDAN - Referanca: U 932 - #ID: 63
€83,85
Na telefono në: +355 68 603 3329
  • EVOBUS: 304 410 00 31
  • MERCEDES-BENZ: 000 410 00 31
  • MERCEDES-BENZ: 304 410 00 31
  • Length: 120,4mm
  • Weight: 2,009kg
  • Outer diameter: 45mm

Info shtese

SPIDAN U 932
KRYQ TRANSMESIONI KAMIONI 38 MM