Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

SPIDAN KRYQ TRANSMESIONI KAMJONI U 753 BU05229

SPIDAN KRYQ TRANSMESIONI KAMJONI U 753 BU05229

SPIDAN - Referanca: 20993 - #ID: 64
€81,54
Na telefono në: +355 68 603 3329

Quick Overview

.
 • ALFA ROMEO: 60812753
 • ALFAROME/FIAT/LANCI: 46307032
 • FIAT: 60812753
 • LANCIA: 60812753
 • Fitting Position: Front Axle Right / Front Axle Left / Wheel Side
 • Length: 142,5mm
 • Thread Size: M24x1.5
 • Outer gearing wheel side: 25
 • Internal Teeth, wheel side: 25
 • Seal Diameter: 52mm
 • Diameter 1: 25,84mm
 • Joint Type: CV Joint
 • Machined: with groove in internal component
 • Joint diameter (mm): 89mm

145 1994-2001

 • Dizel
  • 1900cc TD 90ps
  • 1900cc JTD 105ps
 • Benzinë
  • 1600cc i.e. 16Valves Twin Spark 120ps
  • 1800cc i.e. 16Valves Twin Spark 140ps
  • 1800cc i.e. 16Valves 144ps
  • 2000cc 16Valves QuadriFoglio 155ps
  • 2000cc 16Valves Twin Spark 150ps

146 1994-2001

 • Dizel
  • 1900cc TD 90ps
  • 1900cc JTD 105ps
 • Benzinë
  • 2000cc 16Valves Twin Spark 150ps
  • 1600cc i.e. 16Valves Twin Spark 120ps
  • 1800cc i.e. 16Valves Twin Spark 144ps
  • 2000cc 16Valves QuadriFoglio 155ps
  • 1800cc i.e. 16Valves Twin Spark 140ps

Coupe 1993-2000

 • Benzinë
  • 2000cc 20Valves 147ps
  • 1800cc 16Valves 131ps

Marea Weekend 1996-2002

 • Benzinë
  • 2000cc 20Valves 154ps
  • 1800cc 16Valves 113ps
 • Dizel
  • 1900cc TD 75ps
  • 1900cc TD 100ps

Marea 1996-2002

 • Benzinë
  • 1800cc 16Valves 113ps
  • 2000cc 20Valves 154ps
 • Dizel
  • 1900cc TD 75ps
  • 1900cc TD 100ps

Info shtese

SPIDAN 20993
KRYQ TRANSMESIONI KAMJONI U 753