Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore.  .  . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

POMPE HIDRAULIKU W T5 MULTIVAN 05-10

SPIDAN - Referanca: 04.94.0385 - #ID: 28
€379,20
Na telefono në: +355 68 603 3329

Quick Overview

  • Pressure: 120bar
  • Operating Mode: Hydraulic
  • Guarantee: 2 years guarantee

Info shtese

SPIDAN 04.94.0385
POMPE HIDRAULIKU W T5 MULTIVAN 05-10