Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

SPIDAN SEMIAKS 124 4X4 DJATHTAS BU07324

SPIDAN SEMIAKS 124 4X4 DJATHTAS BU07324

SPIDAN - Referanca: 22718 - #ID: 23
€28,80
Na telefono në: +355 68 603 3329
 • MERCEDES-BENZ: 124 330 11 01
 • Fitting Position: Front Axle Right
 • Length: 606mm
 • Outer gearing wheel side: 25

E-Class W124 1984-1993

 • Benzinë
  • 2600cc 260 E 4-matic 160ps
  • 3000cc 300 E 4-matic 180ps
 • Dizel
  • 3000cc 300 D 4-matic 109ps
  • 3000cc 300 D 4-matic 113ps
  • 3000cc 300 Turbo-D 4-matic 143ps
  • 3000cc 300 Turbo-D 4-matic 147ps

E-Class Station Wagon S124 1985-1993

 • Benzinë
  • 3000cc 300 TE 4-matic 180ps
  • 3000cc 300 TE 4-matic 188ps
 • Dizel
  • 3000cc 300 Turbo Turbo-D 4-matic 143ps
  • 3000cc 300 Turbo Turbo-D 4-matic 147ps

E-Class W124 1993-1995

 • Dizel
  • 3000cc E 300 Turbo-D 4-matic 147ps
 • Benzinë
  • 3000cc E 300 4-matic 180ps

E-Class Station Wagon S124 1993-1996

 • Benzinë
  • 3000cc E 300 Turbo 4-matic 180ps
 • Dizel
  • 3000cc E 300 Turbo Turbo-D 4-matic 147ps

Info shtese

SPIDAN 22718
SEMIAKS 124 4X4 DJATHTAS