Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

SEMIAKS I DYTE L-R W TUAREG 2.5 TDI 03-05 GKN 108MM

SPIDAN - Referanca: 24229 - #ID: 42
€88,80
Na telefono në: +355 68 603 3329

Info shtese

 • Fitting Position: Rear Axle Left / Rear Axle Right
 • Length: 728mm
 • Bore Ø: 10,4mm
 • Thread Size: M20x1.5
 • Outer gearing wheel side: 38
 • Seal Diameter: 63mm
 • Number of Bores: 6
 • Bolt Hole Circle Ø: 100mm
 • Wheel-side joint diameter: 108mm
 • Transmission-side joint diameter: 116mm