Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

SPIDAN SEMIAKS MB100 BU07326

SPIDAN - Referanca: 22716 - #ID: 65
€11,54
Na telefono në: +355 68 603 3329
 • MERCEDES-BENZ: 6313300236
 • MERCEDES-BENZ: 6313300335
 • MERCEDES-BENZ: 631 330 05 01
 • MERCEDES-BENZ: 631 330 07 01
 • MERCEDES-BENZ: 631 330 13 01
 • MERCEDES-BENZ: 6313370010
 • Fitting Position: Front Axle Right / Front Axle Left
 • Length: 730mm
 • Thread Size: M30X1.5
 • Outer gearing wheel side: 30
 • Int. teeth, diff.side, conn.to transm.: 30
 • Wheel-side joint diameter: 100mm
 • Transmission-side joint diameter: 98mm

100 Bus 631 1988-1996

 • Dizel
  • 2400cc D 72ps
  • 2400cc D 75ps
  • 2400cc D 56ps

100 Van 631 1988-1996

 • Dizel
  • 2400cc D 72ps
  • 2400cc D 75ps

Info shtese

SPIDAN 22716
SEMIAKS MB100