Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore. . . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

More Views

TOPRAN KRIK XHAMI DJATHTAS PARA AUDI A3 96-03 111 698 755

TOPRAN - Referanca: 111 698 755 - #ID: 2236
€19,20
Na telefono në: +355 68 603 3329
 • AUDI: 8L3 837 462
 • PORSCHE: 8L3 837 462
 • SEAT: 8L3 837 462
 • SKODA: 8L3 837 462
 • VW: 8L3 837 462
 • Number of Doors: 2
 • Fitting Position: Right Front
 • Operating Mode: Electric
 • Driver Position: for left-/right-hand traffic
 • Vehicle Equipment: for vehicles with electric window lifts
 • Supplementary Article/Supplementary Info: without electric motor
 • Paired article numbers: 111 697
 • Window Lift: Double Bowden cable lift

A3 1996-2003

 • Benzinë
  • 1600cc 101ps
  • 1800cc 125ps
  • 1800ccTurbo150ps
  • 1800cc Turbo Quattro 180ps
  • 1800cc S3 Quattro 210ps
  • 1800cc Turbo Quattro 150ps
  • 1800ccTurbo180ps
  • 1600cc 102ps
  • 1800cc S3 Quattro 224ps
 • Dizel
  • 1900cc TDI 90ps
  • 1900cc TDI 110ps
  • 1900cc TDI 130ps
  • 1900cc TDI Quattro 130ps
  • 1900cc TDI 100ps

Info shtese

TOPRAN 111 698 755
KRIK XHAMI DJATHTAS PARA AUDI A3 96-03