Pjese Kembimi Per Automjete

Sherbim karrotreci dhe sherbime ne rruge, 24 ore.  .  . 0682152882

Shporta:

0 produkte - €0,00
Nuk keni produkte në shportë

0

Përshëndetje

Kontakt

Për pyetje dhe për porosi:

Mund të na kontaktoni nga e Hëna në të Shtunë nga ora 8:00 deri në orën 17:00, në numrin e telefonit +355 68 603 3329

ose mund të na shkruani në Facebook Bushi Servis Dyqani Tirane

Kujdesi ndaj klientit dhe asistenca teknike:

Mund të na kontaktoni nga e Hëna në të Shtunë nga ora 8:00 deri në orën 17:00, në numrin e telefonit +355 68 603 3329

Adresa e dyqanit qëndror:

Bushi Servis SH.A
Rr. "Asim Vokshi" 45 H.2
(Perballe shkolles Harri Fultz)
Tel +355 42 228794
Tel +355 44 808504
Fax +355 42 234115
Mob +355 68 60 33329
Email [email protected]

Plotëso formularin

* Fushe e detyrueshme per tu plotesuar

[profiler]
Memory usage: real: 22806528, emalloc: 22351136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem